Archiv aktualit

Fotografie a video z oslav 30. výročí otevření MŠ

Zde je odkaz k prohlížení fotografií, fotografií II.

 

 

 

Zde je odkaz na video z vystoupení.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0_tUwYWKaxMWarning: Undefined array key "DATE_FOOTER" in /home/www/msmalika.cz/www/msmalika.cz/www/nucleus/libs/BLOG.php on line 210

Pohádkový park

Studenti Střední zdravotnické a sociální školy v Chrudimi připravili pro naše nejstarší předškoláky Pohádkový park. Akce proběhne v Městském parku Chrudim 26.6. 2013, z MŠ odcházíme v 8:00. Dejte dětem do batůžku pití a malou dobrůtku.  Warning: Undefined array key "DATE_FOOTER" in /home/www/msmalika.cz/www/msmalika.cz/www/nucleus/libs/BLOG.php on line 210

Celodenní výlet na zámek Potštejn

 Dne 25.6. 2013 v 8:00 vyjíždíme s dětmi na celodenní výlet na zámek a hrad Potštejn. Program je vyvěšen na nástěnkách, návrat v odpoledních hodinách. Dětem dejte do batůžku celodenní stravu a další vybavení na výlet. 

 

Vice fotografií ZDEWarning: Undefined array key "DATE_FOOTER" in /home/www/msmalika.cz/www/msmalika.cz/www/nucleus/libs/BLOG.php on line 210

Pozvánka na oslavy 30. výročí otevření MŠ Malíka

Vážení přátelé a partneři MŠ Pastelka,

zveme Vás srdečně na oslavy 30. výročí otevření MŠ dne 20.6. 2013 v 15:30 na školní zahradu. Program oslav najdete v sekci užitečné info - pozvánka. K příležitosti oslav jsme vytvořili bulletin, o historii MŠ, který naleznete také pod pastelkou užitečné info. Budeme se s Vámi  těšit na letní a pohodové odpoledne :-)  Radka  LebduškováWarning: Undefined array key "DATE_FOOTER" in /home/www/msmalika.cz/www/msmalika.cz/www/nucleus/libs/BLOG.php on line 210

Seznamovací schůzka nových rodičů a dětí

 Rodiče nově přijatých dětí se sejdou 4.6. v Chrudimi a 5.6.v Topoli. Nově přijaté děti se mohou seznámit s prostředím školky a učitelkami v týdnu od 24.6. Nenajdete nás ve školce v  ÚTERÝ 25.6.  - jsme všichni na celodenním výletě !!!!! 


Pasování předškoláků a kouzelná noc v MŠ

 Dne 12.6. 2013 proběhne slavnostní pasování na školáky v Topoli, s doprovodným programem. Navazovat bude kouzelná noc, přespíme s dětmi ve školce bez rodičů, doprovodný program zajištěn. 

 

Dne 13.6. 2013 proběhne slavnostní pasování na školáky v Chrudimi. Bude navazovat doprovodný programa přespání ve školce bez rodičů.

Prosíme rodiče o malé občerstvení na slavnost a stravu na večeři a snídani pro děti. Budeme volat pouze v nutných případech.

 


Program Petruška

Předškoláci navštíví Chrudimskou nemocnici, kde se seznámí s prostředím nemocnice a také s možnostmi lečení nemocí a ošetřování drobných úrazů, budou poznávat lidské tělo a jeho funkce. 4.6. Topol, 5.6. půjdou předškoláci ze žluté a zelené třídy, 11.6. děti z modré třídy a 13.6. 2013 děti z červené třídy.